Prezenty na Mikołaja dla dwójki dzieci za 100zł, czy to możliwe?

Święty Mikołaj istnieje. W naszym domu ta tradycja jest co roku podtrzymywana a dzieci słodko okłamywane. Bo co to za dzieciństwo bez Mikołaja?! Ale zaraz… Święty Mikołaj przychodzi tylko do grzecznych dzieci… Znacie to? Przez cały rok można tym do woli szantażować nasze małe rozrabiaki. O ile synek jest już kumaty i wie o co chodzi z tym ,,byciem grzecznym”, to córeczka kompletnie nie wie co to za Pan z brodą i po co przyszedł. Nie wspomnę już o tym, że ona nie bardzo rozumie co to znaczy być grzeczną. Co roku korzystamy z uprzejmości wujka, który wskakuje w strój świętego i kupujemy prezenty. Jest przy tym wiele radości, uśmiechu i zabawy zwłaszcza, że wujek wspaniale odgrywa swoją rolę.

Drodzy rodzice, nie zabierajmy dzieciństwa naszym dzieciom i celebrujmy tą piękną tradycję w dniu 6 grudnia. Nie dajmy się jednak zwariować i niech te prezenty będą kupowane z głową. Czasem się zastanawiam czy naprawdę dzieciom jest potrzebna ta cała góra zabawek i czy to jest taka okazja by wydawać grube miliony na upominki? U nas Mikołaja obchodzi się symbolicznie. My rodzice, kupujemy drobne upominki, by nie zgubić gdzieś przy tym wszystkim zdrowego rozsądku. Z jednej strony to piękne święto i tradycja, z drugiej zaś nie warto się ścigać w wielkości i cenach kupowanych prezentów. Osobiście większą uwagę przywiązujemy do tych prezentów kupowanych pod choinkę. Magia wspólnie przeżywanych Świąt Bożego Narodzenia i choinka dodatkowo nakręca maluchy do wypatrywania czy pod drzewkiem pojawią się paczuszki. Dlatego właśnie Mikołajowe prezenty są symboliczne i na to także uczulamy babcie, ciocie i wujków, by nie brali kredytów na prezenty dla naszych dzieci 😉 .

W tym roku skorzystałam z oferty sklepu TXM i wybrałam dla swoich dzieci drobne upominki. Zakupiłam w sklepie internetowym prezenty na Mikołaja dla dwójki dzieci, w promocji za 100zł. Zapytacie czy to w ogóle możliwe? Oczywiście, że tak. Na szczęście sklep daje wiele możliwości i ma bardzo bogaty asortyment. Znajdziecie w nim wiele ładnych zabawek za niewielkie pieniądze. Dla synka wybrałam auto sterowane pilotem i matę miasto z małym samochodzikiem, dla córeczki gaworzącą lalkę niemowlaka z akcesoriami.

Autko jest porządnie wykonane, metalowe z pilotem do sterowania. Synek w liście do Świętego Mikołaja właśnie o takim wspominał dlatego moja radość była wielka, że bez problemu znalazłam go na stronie sklepu. Dodatkowo pomyślałam o macie z uliczkami, taką imitacją miasta, na której razem z siostrą będą się bawić. Zabawka- niemowlak ma w zestawie butelkę, nocniczek i pampersa. Lalka po naciśnięciu na brzuszek wydaje odgłosy: woła mama, tata, płacze i śmieje się. Moja mała opiekunka będzie zachwycona z możliwości jakie daje zabawka.

Zakupy w sklepie TXM to naprawdę dobra opcja dla rodziców, którzy chcą kupić przydatne zabawki za niewielkie pieniądze. Chcecie więcej? Kupując online w sklepie internetowym co chwilę pojawiają się dodatkowe promocje i wyprzedaże, dlatego warto być na bieżąco i często odwiedzać stronę sklepu. Jeśli spodobały się Wam nasze mikołajkowe propozycje na prezenty dla dwójki dzieci za 100zł to zapraszam do najbliższych sklepów TXM lub tutaj do sklepu internetowego TXM (klik).

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *